in ,

Шокуюча мобілізація: на Львівщині під час проходження ВЛК столичний науковець порізав собі вени

Під час проходження ВЛК чоловік порізав собі вени. Це сталося на Львівщині. Науковець зі столиці був знятий з військового обліку, проте в ТЦК на Закарпатті йому видали новий військовий квиток і визнали придатним до служби. Перед цим його викрали серед ночі прямо з готелю, ніби то за спробу незаконно перетнути кордон.

Про це повідомляє видання Чернівецький промінь, посилаючись на допис, який зробив народний депутат з Буковини Георгій Мазурашу у Facebooк.

«31 січня, Закарпаття. До громадянина, який багато років працював у столичній науковій установі, постукали в двері готельного номера, де він зупинився. Це були прикордонники, 4 чоловіка. Сказали, що підозрюють, що він хоче незаконно перетнути кордон:(( Забрали його і відвезли в Солотвино. Там склали протокол. Сказали: підпиши і поїдеш (поширена практика обманом добиватися підпису, або дій). Наївний науковець підписав. Думав, ну, доведеться через суд добиватися скасування брєдового протоколу.
Але…Не відпустили. Помістили в камеру:(( Де і ночував…
Потім завезли в ТЦК. Ну, як без цього. Військоматним громадянин показав військовий квиток, де була відмітка, що він знятий з обліку в столичному районному ТЦК», –
йдеться у повідомленні.

Чоловік провів ніч у підвалі місцевого ТЦК, у нього відібрали військовий квиток та телефон.

«Закарпатські військоматні відправили «бійця» в підвал (де і ночував), телефон, звісно, забрали. На другий день оформили йому замість забраного новий військовий квиток(!), оформили «придатність», підписалися за громадянина (бо він відмовлявся підписувати). Вночі на автобусі повезли у в/ч під Львовом. Там його не взяли (певно, адекватні попались).
Коли телефон віддали, він подзвонив адвокату, який викликав поліцію. Поліцейські запитали, чи є претензії до цієї в/ч (а до неї не було ж), на інфо про сфальсифікований військовий квиток не відреагували, сказали, мовляв, нічим не можуть допомогти, і поїхали.
Звідти завезли в Рівненську область. Там продовжили приниження, моральний тиск. Але теж не прийняли, бо бачили, що не для військової служби чоловік. З Рівненщини повезли знову в ТЦК на Закарпаття.Там знову помістили в підвал.
Звідти повторно завезли на Львівщину. Де оформили у військову частину (номер не буду вказувати, скажу хіба якщо побачу, що реально хочуть зі всім цим дебілізмом розібратися, щоби такого в нашій країні не було більше).
Там віддали телефон. Чоловік подзвонив в поліцію. Написав заяву, що забрали його військовий квиток, що оформили нові документи, де підробили його підпис.
Поліцейські щось там похіхікали із знайомими військовими і поїхали», – пише Мазурашу.

Під час проходження ВЛК чоловік не витримав поневірянь і порізав собі вени.

«Коли громадянина, нарешті, відвезли на ВЛК, там з нього теж знущались, ігнорували його інформацію про проблеми зі здоровʼям. На цих емоціях він почав кидатися з ножиком (який мав в кишені) на тих лікарів, які його ігнорували, порізав собі вени:((.
Але цю людину наша «совкова» неадекватна система все одно хоче загнати на фронт:((
Навіщо?!:((
Оце «такі мобілізовані» назахищають Вітчизну…:( Навіщо взагалі ось таким дебілізмом і шкідництвом займатися?!», –
зазначає нардеп.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

У Києві забудовник здає в оренду квартири з правом викупу до 10 років: наскільки це вигідно

До війни зарплата була меншою: скільки заробили українські мери у перший рік повномасштабного вторгнення