in , ,

Спільна слідча група з розслідування військових злочинів РФ, створена Україною, Литвою та Польщею, розширилася до 6 країн: Естонія, Латвія та Словаччина приєдналися до розслідування військових злочинів РФ

Естонія, Латвія та Словаччина приєдналися до розслідування військових злочинів РФ
До Спільної слідчої групи з розслідування тяжких міжнародних злочинів країни-агресора РФ в Україні приєдналися Естонія, Латвія та Словаччина.

Зазначається, що спільна слідча група з розслідування військових злочинів РФ, створена Україною, Литвою та Польщею, розширилася до 6 країн.

На засіданні в Євроюсті було підписано угоду про приєднання до JIT Естонії, Латвії та Словаччини. Також учасниками групи є Євроюст та вперше в історії Офіс прокурора Міжнародного кримінального суду.

СБУ встановила особи 8 окупантів, які вбивали та катували цивільних у Київській області
Протягом двох днів у Гаазі Спільна слідча група провела координаційні засідання, де визначила стратегію та тактику подальших дій разом. Сторони та учасники обговорили питання безпечного обміну інформацією та доказами.

“Участь Міжнародного кримінального суду у Спільній слідчій групі особливо важлива, оскільки вона відкриє двері для подальшої співпраці та обміну інформацією з Судом у режимі реального часу. Також дуже цінна для JIT всебічна підтримка з боку Євроюсту. Він був із нас спочатку, надаючи оперативну, аналітичну , юридичну та фінансову допомогу”, – додала Венедиктова.

Зазначимо, Європейський союз, США і Великобританія оголосили про створення Консультативної групи з злочинів (ACA) – механізму, покликаного забезпечити ефективну координацію дій сторін для залучення винних у звірствах у контексті російської агресії проти України.

Також в Україну направили групу з 42 слідчих, судових експертів та допоміжного персоналу для розслідування військових злочинів та злочинів проти людства, скоєних армією країни-агресора РФ на території нашої країни.

У Великій Британії підтримали ідею кримінального трибуналу над Путіним
Крім того, прокурор Міжнародного кримінального суду в Гаазі Карім Хан звертався до керівництва РФ, щоб отримати докази масових вбивств у Бучі та інших містах Київської області, якими Росія може володіти. При цьому російська сторона проігнорувала ці запити.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Прогресивне оподаткування доходів: нарахування, сплата, платник.

Уголовные преследования за правдивые сообщения о зверствах российской военщины в Украине усиливаются: вынесен первый приговор за распространение “ложных сведений” о ВС РФ