in ,

Споживачів будуть відключати від послуг за заборгованість по комунальних платежах.

Українських споживачів будуть відключати від послуг за заборгованість по комунальних платежах. Відповідні новації вступили в дію 20 серпня внаслідок схвалення Верховною Радою 15 липня законопроекту №1657-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури приєднання до електричних мереж.

Дані зміни стосуються закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Зокрема, скасовується норма про те, що на період дії карантину та протягом 30 днів з дня його відміни забороняється припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі. Така норма буде зберігатися лише стосовно регіонів на яких установлений «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення коронавірусної хвороби. Як і раніше, у таких регіонах зможуть відключати від комунальних послуг через 30 днів після скасування «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

Джерело

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

ДОРОЖНІ ЗНАКИ ЗА НОВИМ СТАНДАРТОМ: З 1 ЛИСТОПАДА НАБУВАЄ ЧИННОСТІ ДСТУ 4100:2021

Затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання рішень судів у 2021 році.