in ,

СТВОРЕНО CLUB JUSTICE – МІЖНАРОДНИЙ КЛУБ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЙ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ НАД ПОСИЛЕННЯМ ДОСТУПУ ДО ПРАВОСУДДЯ

Наразі розпочинає свою роботу Club Justice – міжнародний Клуб для організацій, які працюють над посиленням доступу до правосуддя та забезпеченням права на доступ до правової допомоги в усьому світі.

З-поміж українських організацій до клубу вже увійшли Міністерство юстиції України, Координаційний центр з надання правової допомоги, Українська фундація правової допомоги, Мережа правового розвитку, Асоціація громадських радників України, Асоціація юридичних клінік України, громадська організація «Україна без тортур». Роботу Клубу підтримує  програма «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

Місія Club Justice – глобальний діалог інноваторів у сфері доступу до правосуддя. У Клубі об’єднуються задля обміну новинами, досвідом із впровадження ініціатив однодумці з різних куточків світу. Клуб створено у відповідь на глобальні виклики для сфери доступу до правосуддя, для пошуку рішень  правових проблем, які в різних країнах мають схожі причини та наслідки.

Долучитися до Club Justice можна тільки за запрошенням однієї з організацій-учасниць Клубу. Кожна організація має щорічний ліміт на поширення такого запрошення – для 5 організацій-партнерів. Інновації у сфері доступу до правосуддя тут: https://clubjustice.org/

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

КАС ВС продовжив розгляд справи щодо застосування санкцій до ТОВ «Телерадіокомпанія “Нові комунікації”»

ДБР направило до суду матеріали справ щодо нанесення держбюджету збитків на 98 млн гривень