in ,

КАС ВС продовжив розгляд справи щодо застосування санкцій до ТОВ «Телерадіокомпанія “Нові комунікації”»

20 вересня 2021 року Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду продовжив розгляд справи № 9901/33/21 за позовом ТОВ «Телерадіокомпанія “Нові комунікації”». Оскаржено Указ Президента України від 2 лютого 2021 року № 43/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”», відповідно до якого застосовано санкції до позивача.

Під час судового засідання суддя-доповідач поінформувала, що Служба безпеки України надіслала матеріали з грифом «Для службового користування» головуючому судді у справі з позначкою «особисто». Верховний Суд вирішив звернутися до СБУ за офіційним роз’ясненням, чи можуть інші члени судової колегії ознайомитися із цими матеріалами.

Крім цього, у зв’язку з тим, що СБУ як розпорядник інформації не надала представникам позивача дозвіл на ознайомлення з документами з грифом «Для службового користування», Суд зобов’язав представника СБУ надати письмову офіційну відповідь про надання дозволу Суду вирішити питання щодо ознайомлення представників позивача із цими документами.

Для вирішення зазначених питань, а також з метою надання часу представнику Президента України для ознайомлення з документами, що мають гриф «Для службового користування», у судовому засіданні оголошено перерву.

Продовження розгляду справи призначено на 8 листопада 2021 року о 14:00.

 

Детальніше із судовими рішеннями Верховного Суду в цій справі можна ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень –https://reyestr.court.gov.ua/.

За станом розгляду справи можна стежити в розділі «Стан розгляду справ» на офіційному вебсайті Верховного Суду – https://court.gov.ua/fair/sud9921/.

[Показана часть сообщения]  Показать полностью

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading…

0

Адаптивний карантин в Україні починає працювати за новими правилами.

СТВОРЕНО CLUB JUSTICE – МІЖНАРОДНИЙ КЛУБ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЙ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ НАД ПОСИЛЕННЯМ ДОСТУПУ ДО ПРАВОСУДДЯ