in , ,

Ціфрові інструменти для правосуддя…

На п’ятому форумі “Правосуддя та антикорупційна реформа”, що відбувся 19-20 вересня Молдові.

Основні теми для обговорення:

– діджиталізація та управління системою правосуддя

– взаємозв’язок існуючих платформ

– автоматизація судових процедур

– використання штучного інтелекту в системі правосуддя.

В рамках 4-ої панелі – Майбутнє правосуддя Сергій Орлов, заступник міністра юстиції України приєднався онлайн та повідомив своїх іноземних колег про українське ноу-хау – цифрові інструменти, що допомагають ставати все більш прозорими.

«Ландшафт державних систем тут, в Україні дуже широкий. Тільки Міністерство юстиції України є держателем понад 20 державних реєстрів, включаючи єдиний реєстр засуджених, єдиний реєстр юридичних осіб тощо. Окремо варто підкреслити єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему, яка підпорядковується державній судовій адміністрації», – повідомив Сергій Орлов.

Він також додав, що при Міністерстві юстиції за останні два роки розгорнуті дійсно великі автоматизовані сервіси, зокрема, у сфері реєстрації бізнесу – це автоматична реєстрація фізичної особи-підприємця та автоматична реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю.

Заступник Міністра також розповів про найближче цифрове майбутнє: «ми також дивимося в бік використання генеративного штучного інтелекту, ми розуміємо, що потенційно – це сфера, де можливі великі зрушення юридичних технологій. Інструменти штучного інтелекту вже використовуються у різних частинах світу і є вже відомі успішні кейси його використання».

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Вопросы и ответы по F-16 (англ. та рос. мова)

Україна та Росія мали словесні баталії на засіданні Ради Безпеки ООН…