in

У Києві ініціювали створення зоополіції

Захисник тварин Ельшан Мехтиев та журналістка Ярослава Коба планують створити зоополіцію у Києві і вже оголосили про набір юристів, репортерів, лікарів, адміністраторів та волонтерів. Про це вони написали на своїх сторінках у Facebook.

«Потрібні учасники АТО і протсмени для екіпажу. Юрист — учасник виїзної групи. Репортер (бажано працюючий), відеооператор. Лікар. Адміністратори. Організатори. Волонтерство. Хто сяде в мою машину і зупинить зло?», — йдеться в повідомленні.

Йдеться про кастинг для формування трьох екіпажів. Крім цього, учасникам ініціативи обіцяють видати нагрудні реєстратори, аби вберегтися від наклепів тих, з ким їм доведеться боротися.

Зазначається, що це приватна ініціатива: активісти вже працюють в форматі медичної допомоги для безпритульних тварин, і з досвіду знають, що в місті багато жорстокості щодо чотирилапих.

Зараз йдеться про юридичне обґрунтування подібної діяльності. Мехтієв пояснює, що діяльність подібного проекту (повністю приватного) регламентує 207 стаття Кримінального кодексу України.

«Внизу опублікував підставу для зоополіції в Києві без втручання «тягомотини» з владою. Стаття 207 КК дозволяє притаранити мерзотника в поліцію. За присутності в машині юриста, спортсмена і репортера? Це не важко», — пише Е. Мехтиев.

Згадана стаття регламентує підстави затримання, у тому числі й особами, не вповноваженими на це державою.

Джерело: ЮВУ

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading…

0

НАБУ проти створення реєстру судових експертиз

Суд ЄС зобов’язав Польщу призупинити судову реформу