in ,

У МВС запустили онлайн-моніторинг порушень на виборах

У Міністерстві внутрішніх справ запустили інформаційно-аналітичний портал «Вибори 2019», який в онлайн-режимі інформуватиме про порушення виборчого законодавства.

Про це на брифінгу заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. «Публічність виборчого процесу — страшний сон фальсифікатора, сьогодні він став реальністю. Ми запускаємо новий онлайн-сервіс — інформаційно-аналітичний портал «Вибори 2019». Тепер кожен бажаючий може дізнатися про точну кількість порушень виборчого законодавства, складені адміністративні протоколи та відкриті кримінальні провадження. Все з докладним описом і судовими рішеннями, якщо вони є», — сказав Арсен Аваков.

За словами очільника МВС, доступ до системи відкритий 24 години на добу за посиланням http://vybory2019.mvs.gov.ua/. «Наприклад, кожен, хто буде моніторити цю систему, зможе подивитися загальну кількість порушень залежно від статей КПК та адміністративного кодексу, ознайомитися з даними про зафіксовані події за датою і їх процентному співвідношенні по містах і населених пунктах. Ми не публікуємо тут інформацію, яка може вплинути на хід слідства, однак те, що буде публікуватись — кількість та склад злочинів — дасть нам додатковий інструмент суспільного контролю. Крім того, таким чином, ми даємо інструмент для професійних аналітиків», — уточнив міністр.

Джерело: МВС

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Акцент на якість розгляду справ

Кабмін до березня представить законопроект про ринок землі