in ,

Українські перевізники розпочали акцію на кордоні з Польщею: вона триватиме майже місяць

Сьогодні, 20 лютого, українські перевізники розпочали мирну акцію біля ПП «Рава-Руська-Гребенне», «Краківець-Корчова» та «Шегині-Медика». Це відповідь на блокаду пунктів пропуску польськими протестувальниками.

Про те, що відбувається на одному з пунктів пропуску — «Краківець-Корчова» розповіла кореспондентка Суспільного з місця події.

Акція протесту стартувала о 12:00. Водії розмістили на вантажівках плакати з написами українською та англійською мовами: «Зніміть блокаду — поверніть українських водіїв додому», «Стоп блокаді на кордонах», «Втратить Україна — втрачатиме Польща», «Блокада України — зрада європейських цінностей» та іншими.

«Суть нашої акції — зупиняти польські автомобілі, які об’їжджають поза чергою і щоб вони стояли тут так, як наші стоять у Польщі», — каже голова ГО «Український транспортний союз у Львівській області» Олег Дубик.

Мирна акція біля трьох міжнародних ПП «Рава-Руська», «Краківець» та «Шегині» триватиме з 20 лютого до 15 березня або до розблокування кордонів польськими мітингувальниками.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

У готелі у центрі Києва сталася стрілянина: є поранений

З початком повномасштабного вторгнення в Україні розпочалася епідемія шахрайства