in , ,

Українські підприємці зможуть безкоштовно навчатись у США: вже розпочали прийом заявок

СfE accelerator Українського католицького університету спільно з Stanford Graduate School of Business запускають безкоштовну освітню програму для 42 українських підприємців малого та середнього бізнесу – Stanford Ignite Ukraine. Про це повідомляє Урядовий портал.

Навчання розпочнеться у лютому 2024 року і триватиме 4 тижні онлайн та 3 тижні офлайн в Stanford Graduate School of Business. Організатори покривають вартість навчання, проживання поблизу кампусу та основні логістичні витрати. Stanford Ignite Ukraine реалізується за підтримки Міністерства економіки України та Українського католицького університету.

Програма створена для власників малого та середнього бізнесу, які мають мінімум три роки досвіду ведення підприємницької діяльності та намір масштабування, розвитку інновацій, запуску нових продуктів/послуг, залучення інвестицій, виходу на нові ринки чи інші ідеї зростання.

Більш детально на веб-сайті Мінекономіки /за посиланням/.

Опис програми, критерії відбору, реєстраційну форму та інші деталі можна знайти на сайті CfE accelerator. Дедлайн прийому заявок – 30 грудня 2023 року.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

В Україні стартував проєкт з пошуку вакансій у сфері відбудови

Суддів Київського апеляційного суду взяли під варту: стали відомі прізвища та результати обшуків