in ,

В Україні стартував проєкт з пошуку вакансій у сфері відбудови

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури разом з Держагентством відновлення, «Укрпоштою» та «Укрзалізницею», за підтримки громадської спілки «Українська інфраструктурна асоціація», а також порталу robota.ua запускають проєкт «Робота та відновлення» щодо пошуку роботи в транспортної галузі, галузі зв’язку, будівництва та у сфері відбудови в цілому. Про це повідомляє пресслужба міністерства.

У межах проєкту вже створений вебсайт, який відображає перелік вакансій від роботодавців. У тому числі й тих, що містять можливості для безплатного навчання, перекваліфікації та/або проживання, що важливо для переселенців.

Наразі на вебсайті представлено понад тисячу актуальних вакансій, які постійно оновлюються.

У Мінвідновлення вважають, що цей проєкт допоможе забезпечити роботою українців, в тому числі тих, які були змушені залишити свої домівки. А також підсилити кадровий потенціал підприємств інфраструктури та сфери відновлення в цілому.

Вакансії на порталі містять фільтри та інструменти сортування. А отже користувачі можуть обирати роботу за сферою, географією чи роботодавцем.

Крім актуальних вакансій, вебсайт пропонує рекомендації щодо пошуку роботи, а також відповіді на найбільш часті питання щодо працевлаштування.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Адміністрація Байдена направила Конгресу термінове попередження про необхідність затвердити гроші на допомогу Україні

Українські підприємці зможуть безкоштовно навчатись у США: вже розпочали прийом заявок