in

Українці довіряють Залужному і не бажають його відставки, – опитування

Переважна більшість українців – 72% – негативно поставилася б до відставки головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного. Про це свідчить опитування, проведене Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

За даними дослідження, лише 2% респондентів поставилися б до цього позитивно, ще 21% – мають нейтральне сприйняття, а 5% – не змогли сформулювати свою думку.

«Серед респондентів, які довіряють Зеленському, 71% поставилися би негативно до рішення звільнити Валерія Залужного (і лише 3% поставилися би до цього позитивно). У всіх регіонах більшість населення критично ставиться до відставки Залужного», – кажуть соціологи.

Крім того, згідно з опитуванням, в те, що між Зеленським і Залужним можуть бути певні розбіжності чи тертя, вірять 43% українців, при цьому з них лише 8% вважають, що ситуація «дуже серйозна», а решта 35% вважають ці непорозуміння не дуже серйозними. Взагалі не вважають, що є певний конфлікт – 39%, а 18% не змогли визначитися зі своєю думкою, йдеться в дослідженні.

Днями КМІС опублікував результати опитування, згідно з яким, абсолютну довіру в суспільстві зберігають Збройні сили – як і в грудні 2022 року, так і зараз 96% довіряють ЗСУ. Крім цього, 88% українців довіряють головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному (не довіряють – 4%).

Президентові Зеленському наразі довіряють 62% українців, не довіряють – 18% (у грудні 2022 року 84% довіряли президенту, не довіряли – 5%).

Джерело

Рейтинг публікації

Written by ysp2008

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Як оскаржити рішення МСЕК: роз’яснення МОЗ

В Україні легалізували медичний канабіс: що зміниться