in ,

Українці, які постраждали від війни, зможуть безкоштовно отримати насіння овочів від відомих компаній

Домогосподарства, які постраждали від війни, зможуть безплатно отримати насіння овочів для весняної посівної. Такий проєкт вже другий рік поспіль реалізовує Програма USAID АГРО в межах Ініціативи «Стійкість сільського господарства» (АГРІ-Україна). Подальший розподіл та доставку насіння забезпечить Всеукраїнська асоціація громад. Про це повідомило Мінагрополітики.

Насіння овочів отримають не лише мешканці деокупованих та прифронтових громад, а й вимушені переселенці, а також представники соціально вразливих верств населення (багатодітні сім’ї, малозабезпечені тощо), які мають присадибні ділянки.

Як здійснюватиметься розподіл насіння

Через сільські та селищні ради під координацією Всеукраїнської асоціації громад. До 15 січня 2024 року органи місцевої влади у своїх громадах  визначать низку таких домогосподарств. Після цього, з 16 січня до 15 лютого очільники громад подадуть заявки на насіння через сайт Всеукраїнської асоціації громад https://communities.org.ua/.

Протягом лютого-березня Всеукраїнська асоціація громад доставить посівний матеріал до сільських та селищних рад, відповідальних за його розповсюдження серед мешканців.

Наразі до реалізації цього проєкту вже долучилася компанія Bayer, яка надала 1 032 кг насіння моркви, кабачків, дині, томатів, перцю та капусти.

Також компанія Syngenta планує передати насіння капусти, томатів, кабачків, цибулі, огірків та цукрової кукурудзи. Цього вистачить, щоб забезпечити насінням понад 100 000 домогосподарств. Всеукраїнська асоціація громад звертається до насіннєвих компаній, закликаючи їх взяти участь у проєкті. Пропозиції можна надсилати на електронну пошту: office@communities.org.ua.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

В Україні змінилась вартість оформлення ID-картки та деяких документів для виїзду за кордон

В. о. голови Конституційного суду Сергія Головатого внесуть до реєстру корупціонерів