in , , ,

Уряд матиме свого уповноваженого з питань регуляторної політики для оптимізації господарської діяльності.

Акт про Урядового уповноваженого розроблено з метою реалізації основних повноважень Кабінету Міністрів України, серед яких, зокрема, забезпечення здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності.

«На сьогодні спостерігаються певні проблеми, пов’язані з прийняттям регуляторних актів, оскільки вони не містять потенційно дієвого механізму зменшення адміністративного тиску на бізнес. Прийняттю дієвих та ефективних регуляторних актів повинно передувати, зокрема, врахування громадської думки, оцінка доцільності та адекватності прийняття такого акта, забезпечення діалогу та встановлення балансу інтересів суб’єктів господарювання, громадян та держави», – розповів Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов.

Таким чином, з метою ефективної реалізації повноважень Кабінету Міністрів України даним актом утворюється в Секретаріаті Кабінету Міністрів інститут урядового уповноваженого з питань регуляторної політики, який буде виконувати функції:

  • консультативно-дорадчі – з органами влади та інститутами громадянського суспільства з метою забезпечення додержання прав і законних інтересів суб’єктів господарювання у сфері реалізації державної регуляторної політики;
  • експертно-аналітичні – підготовка експертних висновків щодо регуляторного впливу проектів регуляторних актів та проведення моніторингу дотримання принципів державної регуляторної політики під час прийняття регуляторних актів.

Реалізація цієї постанови буде здійснюватися в межах штатної чисельності та фонду оплати праці Секретаріату Кабінету Міністрів.

Джерело

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Уряд підтримав законопроект, який встановлює додаткові  вимоги до маркування і реалізації харчової продукції та удосконалює чинне законодавство в харчовій сфері.

Київ у “червоній” зоні. Поліція ловитиме, а суд штрафуватиме порушників без сертифікатів