in ,

В рішенні КМУ від 23 грудня буде звільнено підприємців, що здійснюють роздрібну торгівлю в сільській місцевості, від обов’язкового застосування РРО.

В рішенні КМУ від 23 грудня буде звільнено підприємців, що здійснюють роздрібну торгівлю в сільській місцевості, від обов’язкового застосування РРО.

“Рівень доходів підприємців в селах значно менший, ніж в містах, а в умовах карантинних обмежень він ще більше знизився. Витрати на придбання РРО стануть для них додатковим фінансовим навантаженням, що матиме негативні наслідки для бізнесу. В той же час, використовувати програмні РРО, як альтернативу, не всі з них можуть через нерівномірне покриття швидкісним Інтернетом або його відсутність в селах. Тож Уряд вирішив підтримати таких підприємців, щоб вони не закривали бізнес і не звільняли своїх працівників, та надати їм можливість не застосовувати у своїй діяльності РРО”, – прокоментувала Перша віце-прем’єр-міністр України – міністр економіки Юлія Свириденко.

Так, згідно з рішенням Уряду від обов’язкового застосування РРО звільняються суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю на території села товарами (крім підакцизних товарів), при умові не перевищення граничного розміру річного обсягу розрахункових операцій (167 розмірів мінімальної заробітної плати тобто 1085500 грн).

Нагадаємо, відповідно до Податкового кодексу України з 1 січня 2022 року платники єдиного податку другої-четвертої груп, які проводять готівкові розрахунки, повинні застосовувати у своїй діяльності реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій.

Джерело

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading…

0

КМУ підтримав законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав інтелектуальної власності»

Дізнавач стане повноцінним суб’єктом здійснення окремих процесуальних дій під час досудового розслідування.