in ,

В Україні дві ТЕЦ та сонячні електростанції припинили видачу електроенергії

Станом на ранок 14 грудня в аварійний ремонт пішло 3 енергоблоки на теплоелектростанціях, також припинили видачу електроенергії дві ТЕЦ у південному та західному регіонах.

НЕК «Укренерго» закликає українців ощадливо споживати електроенергію. Про це повідомила пресслужба компанії «Укренерго».

«На сході вчергове обстріляна одна з теплоелектростанцій, є пошкодження обладнання. Через пошкодження обстрілами та негодою електромереж обленерго припинили видачу електроенергії дві ТЕЦ у південному та західному регіонах. Також три енергоблоки на ТЕС в різних регіонах вийшли в аварійний ремонт», – йдеться у повідомленні.

В «Укренерго» закликають українців ощадливо користуватися електрикою.

«Сонячні електростанції майже не виробляють електроенергію через хмарну погоду. Водночас ліміти споживання не запроваджувались, графіки відключень не вводилися та не прогнозуються», – повідомляє компанія.

Однак через бойові дії та з інших причин в Україні без світла залишається 454 населені пункти. Через обстріли є нові пошкодження в мережах обленерго в Донецькій, Харківській, Херсонській, областях. Аварійно-відновлювальні роботи проводяться в залежності від ситуації з безпекою та з дозволу військових.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Як оформити пенсію у зв’язку з втратою годувальника, який зник безвісти: роз’яснення

Розміри МЗП та МП в 2024 році