in ,

В Україні з`явилася безплатна навчальна онлайн-платформа від британської компанії

В Україні з`явилася безплатна навчальна онлайн-платформа BecomingX Ukraine від британської компанії BecomingX. Про це йдеться на сайті проєкту.

Платформа надає доступ до інтерактивних курсів про цифрові технології, працевлаштування, а також навчальних матеріалів для школярів та вчителів. Доступ українців до платформи є безплатним.

На платформі розміщено навчальний контент від українських та світових зірок, зокрема Джулії Робертс, Ченнінга Тейтума, Андрія Шевченка, Маші Єфросиніної, Еліни Світоліної та інших. Вони ділитимуться досвідом у різних сферах – від комунікацій у благодійності до майбутнього креативних професій.

Співзасновники платформи британський мандрівник та амбасадор UNITED24 Беар Гріллз і соціальний підприємець Пол Герні кажуть, що метою є допомогти українцям розвинути навички для працевлаштування, підприємництва та опанування нових професій. Платформа працює за підтримки «Дія.Освіта».

«Платформа BecomingX була створена у 2020 році, і зараз на ній зареєстровані тисячі користувачів з 19 країн. Наша мета — допомогти людям реалізувати свій потенціал. Розробивши нову платформу у співпраці з нашим благодійним фондом BecomingX Foundation, ми прагнули підтримати українців і дати їм можливість розвивати свої навички та впевненість у собі, — говорить CEO та співзасновник BecomingX Пол Герні.

Джерело

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

НАТО розглядає можливість відправки військових в Україну, але не воювати

ВІН-код у ТЦК: навіщо він потрібен і як його отримати