in

НАТО розглядає можливість відправки військових в Україну, але не воювати

Союзники по НАТО наближаються до того, щоб відправити війська в Україну для підготовки українських сил, хоча США досі проти такої ідеї. Про це у четвер, 16 травня, повідомляє The New York Times.

Видання пише, що Україні не вистачає військових інструкторів, а становище на полі бою погіршилося через наступ росіян. Тому українські офіційні особи звернулися до своїх американських колег і колег з НАТО з проханням допомогти в навчанні 150 тисяч солдатів ближче до лінії фронту для швидшого розгортання.

Сполучені Штати відповіли “ні”, але голова Об’єднаного комітету начальників штабів США Чарльз Браун заявив, що розгортання інструкторів НАТО виглядає неминучим.

“Цей крок стане ще одним розмиттям попередньої “червоної лінії” і може більш безпосередньо втягнути Сполучені Штати та Європу у війну”, – пише видання.

При цьому Білий дім відмовляється відправляти в Україну навіть інструкторів і закликає своїх союзників по НАТО взяти з них приклад.

Американські інструктори проводять підготовку українських військ у Польщі, Німеччині та США, але на це Сили оборони витрачають більше часу. Офіційні особи Сполучених Штатів визнають, що нинішня підготовка є недостатньою і надто повільною, особливо на фоні очікуваного наступу рф цього літа.

Джерело

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Про зовнішні виклики вступу України в ЄС

В Україні з`явилася безплатна навчальна онлайн-платформа від британської компанії