in

В Україні змінили методику оцінки землі

Як повідомив у Facebook перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк, із 1 березня набула чинності нова методика нормативної грошової оцінки землі, розроблена Держгеокадастром і затверджена урядом в 2016 році.

«Дана методика пропонує абсолютно новий підхід до оцінки земельних ділянок, що відрізняється простотою, обґрунтованістю й економічною справедливістю. В її основі економічні показники галузі рослинництва за 2010–2014 роки. Оскільки ці дані є відкритими і відомими учасникам ринку, то об’єктивність не викликатиме сумнівів», — зазначає М. Мартинюк.

На першому етапі застосовувати методику будуть для окремих земельних ділянок. Наступного року планують організувати проведення національної нормативної грошової оцінки землі. Така оцінка в останній раз проводилася в Україні 22 роки тому. Оновлення цієї інформації звузить можливості змови між оцінювачем і користувачем ділянки для мінімізації земельних платежів. Як очікується, запровадження нової методики оцінки землі має сприяти підвищенню доходів місцевих бюджетів.

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету

Куди прямує реформа державного управління?