in , ,

В Україну завезли велику партію вакцини від коронавірусу для безкоштовних щеплень

Більше ніж 200 тисяч доз «омікронспецифічної» вакцини проти COVID-19 доставлено в Україну для безоплатних щеплень.

Про це повідомили у МОЗ.

Це оновлена версія вакцини «Comirnaty» від американської компанії «Pfizer», адаптована спеціально для захисту проти штаму «Омікрон» коронавірусу SARS-CoV-2.

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) доставив вакцину в країну, далі вона буде розподілена між усіма областями. Спеціалісти обласних центрів контролю та профілактики хвороб (ЦКПХ) забезпечуватимуть зберігання та транспортування вакцин до медзакладів із дотриманням вимог «холодового ланцюга».

«Щоби захистити сім’ю та всю громаду від COVID-19, вакцинуйтеся самі, зробіть щеплення дітям та подбайте про те, щоби щеплення отримали старші родичі, бо вони в групі ризику. Вакцини, доставлені ЮНІСЕФ, схвалені ВООЗ і мають високу ефективність у запобіганні важкому перебігу захворювання на COVID-19, госпіталізації і смерті», – наголосив Мунір Маммадзаде, голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні.

Щеплення – безоплатні, вакцинуватися можна у пунктах щеплення чи в амбулаторії через запис у свого сімейного лікаря.

Медики використовують вакцини «Janssen» (виробник «Johnson&Johnson») та «Comirnaty» (виробник «Pfizer»). Також доступна вакцина проти COVID-19 для дітей з 5-річного віку (виробник «Pfizer» – вакцина «Comirnaty» для дітей).

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Держаудит виявив у Центренерго порушень на 5 мільярдів: що знайшли ревізори

Соціальні показники бюджету 2024