in

Велика Палата Верховного Суду розгляне низку справ, які можуть зацікавити правників, журналістів і громадськість.

Цього тижня Велика Палата Верховного Суду розгляне низку справ, які можуть зацікавити правників, журналістів і громадськість.

Так, 25 лютого об 11:30 відбудеться засідання у справі № 922/510/19 про розірвання договору оренди землі та звільнення земельної ділянки. Велика Палата ВС має вирішити питання юрисдикційної належності спору, в якому позовні вимоги заявлені міськрадою одночасно до юридичної та фізичної осіб.

На 12:00 25 лютого призначено розгляд справи № 916/385/19, у якій постало питання щодо юрисдикційної належності спору між фізичною особою – підприємцем та міською радою щодо визнання протиправним знесення належного ФОП торгового павільйону.

25 лютого о 16:00 Велика Палата ВС розгляне заяву про перегляд за виключними обставинами судових рішень у справі № 2-82/09 за позовом заявника у зв’язку зі встановленням Європейським судом з прав людини рішенням у справі «Якущенко проти України» (рішення від 24 жовтня 2019 року,  заява № 57706/10) порушення ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод в аспекті порушення права заявника на справедливий судовий розгляд, зокрема, через необґрунтоване відхилення важливих доказів, представлених заявником для доведення фіктивності продажу його квартири відповідачами.

Крім того, 26 лютого о 10:00 Велика Палата ВС розгляне заяву засудженого про перегляд постановлених щодо нього судових рішень у справі № 1-42-2004 у зв’язку зі встановленням порушення Україною ст. 3 Конвенції (рішення ЄСПЛ у справі «Петухов проти України (2)» від 12 березня 2019 року, заява № 41216/13) у зв’язку з відсутністю належної медичної допомоги заявнику під час тримання під вартою та неможливістю скорочення покарання у виді довічного позбавлення волі.

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Особи можуть мати однакові комерційні найменування, якщо це не вводить в оману споживачів щодо товарів, які вони виробляють

6-та річниця окупації Криму: висновкі і завдання для України