in , ,

Верховний Суд продовжив розгляд справи за позовом Тараса Козака, до якого застосовано санкції

16 листопада 2021 року Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду продовжив розгляд справи № 9901/39/21 за позовом Тараса Козака, який оскаржує Указ Президента України від 2 лютого 2021 року № 43/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”» у частині введення в дію цього рішення РНБО України, а саме додатка № 1, відповідно до якого застосовано санкції до позивача.
У ході судового засідання суддя-доповідач поінформував, що до Верховного Суду надійшло клопотання від представника Президента України про відкладення розгляду справи, яке мотивовано тим, що станом на день розгляду справи двоє уповноважених представників відповідача перебувають на лікарняному та один представник – у відпустці, що призвело до суттєвого збільшення навантаження на інших представників, тому немає можливості забезпечити явку уповноваженого представника на засідання. Суд ухвалив відкласти розгляд справи.
Наступне судове засідання призначено на 14:00 11 січня 2022 року.
Детальніше із судовими рішеннями Верховного Суду в цій справі можна ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень –https://reyestr.court.gov.ua/.
За станом розгляду справи можна стежити в розділі «Стан розгляду справ» на офіційному вебсайті Верховного Суду – https://court.gov.ua/fair/sud9921/.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading…

0

Із життя “довічників” або що вчинили, за те й отримали. Чи має держава гуманно ставитися до цих людей. Дивиться у відео.

Коли держава хоче допомогти своїм громадянам жити на пенсії краще, то вона має це робити для всіх без винятків.