in ,

Верховний Суд залишив у силі покарання у виді позбавлення волі на строк 10 років засудженій за намагання влаштувати диверсію на залізниці

Суди першої та апеляційної інстанцій установили, що ці особи мали намір створити аварію залізничного потяга з подальшим сходженням його з рейок (шляхом прилаштування на залізничній колії гранати). Однак вони не змогли довести свій злочинний намір до кінця, оскільки їхню протиправну діяльність припинили правоохоронці.19 лютого 2020 року Касаційний кримінальний суд у складі Верховного Суду розглянув касаційні скарги захисників особи, засудженої до позбавлення волі на строк 10 років із конфіскацією усього особистого майна. Узимку 2015 року вона за попередньою змовою з іншою особою намагалася влаштувати диверсію на Придніпровській залізниці в Запоріжжі.

ККС ВС частково задовольнив касаційну скаргу одного із захисників, залишивши у силі покарання особи у виді позбавлення волі на строк 10 років, вказавши при цьому, що конфіскації підлягає все майно, яке належить їй на праві власності, окрім житла.

Із повним текстом постанови Верховного Суду у справі № 331/5187/15-к (провадження № 51-4859км18) можна буде ознайомитися у Єдиному державному реєстрі судових рішень – http://reyestr.court.gov.ua/.

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Податок на банківські картки: що потрібно знати.

Особи можуть мати однакові комерційні найменування, якщо це не вводить в оману споживачів щодо товарів, які вони виробляють