in , ,

Відбувся круглий стіл на тему «Судово-експертна діяльність: виклики війни»

Відбувся круглий стіл на тему «Судово-експертна діяльність: виклики війни» організаторами якого є Міністерство юстиції України, Київський науково-дослідний інститут судових експертиз і ННЦ «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса».

Учасниками заходу стали понад 20 європейських країн, країни Азії, а також США та Канада.

Для всієї експертної спільноти зустріч була над важливою. Адже це ще одна можливість розповісти про злочини, що були скоєні армією країни-окупанта на нашій землі та попросити експертної підтримки у іноземних фахівців.

Наразі це стосується лише маленької частини Київщини, там, де російської армії вже немає, але масштаби трагедії навіть на незначній території вражають. Кількість об’єктів для досліджень експертами вже становлять понад 10 тисяч.

Щодня судові та судово-медичні експерти працюють 24/7, виконуючи над важливу роботу, але цього недостатньо. У нас досі відкриті питання кадрового дефіциту та відсутнє деяке технічне обладнання.

Тому ми мали необхідність звернутися до іноземних колег задля підтримки українських експертів. Ми вдячні за такий світовий відгук на наші заклики про допомогу у ці вирішальні для країни дні.

Війна зупинила звичне життя. Сьогоднішній круглий стіл, безумовно, не є стандартним. Це не науковий захід у класичному вигляді. Це спільна зустріч у воєнний час, яка покликана консолідувати нас. Ми потребуємо експертної та технічної підтримки іноземних країн. Адже коли ми маємо близько 100 експертів на всю країну певної спеціальності, цієї кількості достатньо у мирний час, але на сьогодні, коли ми маємо оцінити понад 10 тисяч об’єктів – це неможливо. Нас до цього ніхто не готував».

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

ПРОСТІ ПОРАДИ ДЕРЖСПЕЦЗВ’ЯЗКУ, ЯКІ МОЖУТЬ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ – ЯК КОРИСТУВАТИСЬ ТЕЛЕФОНОМ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНІЙ ТЕРІТОРІЇ

Передбачено зміни до Порядку обчислення середньої заробітної плати у воєнний час.