in , , , ,

Відео-консультація Держпраці: зміни у трудовому законодавстві на час війни, як вимушеному переселенцю врегулювати трудові відносини і влаштуватись на новому місці

Відповіді на запитання стосовно працевлаштування вимушених переселенців та законодавчих змін надала завідувачка сектору експертизи умов праці Управління Держпраці у Рівненській області Оксана Кондрачук.

Що змінилося у трудових відносинах та правах роботодавців і працівників під час воєнного стану – цю тему порушили у прямому телеефірі на Рівне:UA.

Частина запитань була зосереджена на ситуаціях, в яких опинилися вимушені переселенці. Зокрема, під час безпосередніх консультацій, які надають інспектори Управління, вже виокремилися найактуальніші проблеми:

– як влаштуватися на роботу, якщо немає документів;

– як звільнитися з попереднього місця роботи, якщо там ведуться бойові дії.

Гостя студії роз’яснила особливості трудових відносин та обмеження дії деяких статей Кодексу законів про працю України в умовах воєнного стану.

Дивитись тут:

https://dsp.gov.ua/na-rivne-ua-rozpovily-iak-vymushenomu-pereselentsiu-vrehuliuvaty-trudovi-vidnosyny/

Сайт Державної служби України з питань праці (Держпраці)

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Про війну навколо себе…каже Евгенія Закревська

Проведення будь-яких псевдореферендумів на окупованих територіях не будуть визнані Україною та світом і ускладнять можливі перемовини України та Росії.