in ,

Відтепер ТЦК працюють цілодобово: чим займатимуться воєнкоми вночі

Кабінет міністрів України вніс зміни до Положення про територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, передбачивши їх цілодобову роботу під час воєнного стану та мобілізації.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив представник Кабінету міністрів у Верховній Раді України Тарас Мельничук. Він зазначив, що внесено було зміни до Положення про ТЦК та СП. Так, під час проведення мобілізації та/або під час дії правового режиму воєнного стану передбачене надання територіальним центрам комплектування та соціальної підтримки права цілодобово проводити ряд дій.

Йдеться про розгляд справ про адміністративні правопорушення та накладання адміністративних стягнень відповідно до Кодексу України про адмінправопорушення; організацію з визначеною періодичністю проведення медичних оглядів та психологічних обстежень військово-лікарськими комісіями військовозобовʼязаних і резервістів (для районних ТЦК та СП).

Також йдеться про ведення персонально-якісного обліку призовників, військовозобовʼязаних та резервістів, обліку транспортних засобів, що підлягають передачі Збройним силам України та іншим військовим формуванням під час мобілізації та у воєнний час.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Відкрилася безкоштовна онлайн-школа з англійської мови для українських дітей

Oнлайн-вирішення судових спорів в сучасному світі…