in ,

Відкрилася безкоштовна онлайн-школа з англійської мови для українських дітей

Онлайн-школа з вивчення англійської мови All Right відкрила безоплатний доступ для українських дітей віком від 4 до 12 років.

У межах мовної програми Future Perfect школа надасть доступ до освітніх можливостей на два роки. Це допоможе більшій кількості дітей опанувати англійську мову та розширить перспективи їхнього розвитку й самореалізації.

Онлайн-школа надасть безоплатний доступ до різних типів навчальних матеріалів, серед яких:

  • онлайн-заняття в групах, сформованих за віком та рівнем знань дитини, двічі на тиждень;
  • інтерактивна платформа для самостійного вивчення англійської;
  • бібліотека навчальних матеріалів: настільні ігри, кросворди, розмальовки тощо;
  • добірка з тематичними відеоматеріалами: пісні, мультфільми та ігрові відео.

«За власним досвідом я рекомендую починати вивчення англійської з раннього віку. Я бачив, як світилися від захоплення очі моїх дітей, коли вони почали розуміти фільми в оригіналі та спілкуватися з англомовними друзями. Бажаю, щоб більше людей могли відчути цю радість. Це надихає», — ділиться засновник компанії All Right Олег Оксюк.

Також викладачі All Right адаптують методику викладання під інтереси кожної дитини, наприклад, для навчання залучають відеоігри.

Понад 65 тисяч студентів із 46 країн світу використовують All Right для вивчення англійської мови. Зараз на платформі працюють більш ніж 600 професійних вчителів, які мають відповідні сертифікати та досвід.

До речі, вебплатформу All Right створено з урахуванням деяких вимог для забезпечення часткової безбар’єрності для осіб з інвалідністю.

Щоб скористатися можливістю, реєструйтеся на сторінці «Безкоштовна англійська для дітей з України» за посиланням — https://allright.com/diia-osvita-future-perfect .

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

За пів мільйона гривень посадовці Держпраці пропонували бізнесмену уникнути перевірки

Відтепер ТЦК працюють цілодобово: чим займатимуться воєнкоми вночі