in , , ,

Війна 2022. День 193й. 04 вересня. Літопис.

Головне.
Якщо подивитись сьогодні виступи російських пропагандонів, то в їх камланні реально відчувається різкий злам настроїв.
І переважною стає істерика: «або ми їх або вони нас»
З одного боку це добре, це перехід від фази не прийняття реальності до фази усвідмовлення того, що можно тимчасово захопити певні території, можно навіть на певному етапі нанести якісь ураження інфраструктурі та армії, а от перемогти 45 мільйонний народ – який нарешті точно усвідомив що його місія знищити росію як імперію, і нарешті зрозумів що національна ідея полягає у свободі власного вибору – неможливо.
З другого боку – це продовжує мене трохи лякати. Я розумію, що добитися перемоги можна тільки військовою поразкою Росії, але ніяк не можу уявити собі форму цієї поразки.
І. В світі.
В світі стабільно панує хаос.
Але радує те, що поки ми маємо в ньому таку саму стабільну підтримку.
Американці планують знову виділити понад 11 млрд доларів на безпекову допомогу ( поза можливим початком л-л). Те що зараз постачається – напевно найбільш необхідне в цій стадії бойових дій.
З нетерпінням очікуємо постачання нових систем ППО, що б приблизити ступінь захищеності неба від ракет противника до рівня 90%, на відміну від сьогоднішніх 70.
Завтра в Лондоні оголосять ім’я нового прем’єра і є велика ймовірність що ним ( нею) стане сьогодняшея міністерка ЗС Ліз Трасс. Це найкращий варіант для нас після Бориса Джонсона і рівень підтримки збоку Британії не зменшиться.
Росія продовжує використовувати енергоносії, як зброю, і інспірує на фоні цього виступи громадян в різних країнах ( Чехія, Німеччина, Франція) проти підвищення цін на енергоресурси.
Це напевно найбільша сьогодні загроза для західних країн – утримати Україну в фокусі власної політики, пояснивши при цьому власному електорату необхідність подальшої її підтримки.
ІІ. В Україні.
Депутати знову зайнялися вирішення для себе майже «головного» питання – як позбавити незалежності НАБУ і послабити його кадрові та функціональні можливості. З моменту створення НАБУ у 2014 воно стало найбільшою головною біллю українського політичного класу.
Відповідний законопроект зареєстрований депутатом від СН Андрієм Клочком ( тим самим, який є фігурантом антикорупційного розслідування і мама якого любить Теслу) , який міняє порядок проведення конкурсу на посаду керівника НАБУ і тим самим підважує конкурс який вже почався.
Це стара заготовка влади, особливий цинізм якої полягає саме в авторстві.
ІІІ. На Росії.
Песков знову заговорив про переговори. А кадиров може стати керівником росгвардії.
Перше Москві потрібно для передишки та нового нападу, а друге показує що у Путіна великий дефіцит перевірених та готових на все кадрів.
ІV. Бойові дії.
Я в своїх дописах декілька разів порівнював діяльність ЗСУ на фронті з роботою механічної м’ясорубки яка методично перемелює війська агресора.
Тепер і офіційні особи заявили що наступ на Херсонщині це методичне знищення логістики, штабів і засобів ППО росіян, а не просто звільнення територій. Звільнення приходить тоді, коли російські війська, які відрізані від ліній постачання та управління втрачають спроможності до спротиву.
Чудова стратегія максимального збереження власних бійців.
Тепер мені все частіше приходить на думку інша аналогія.
Це прибирання великої купи сміття, яку спочатку треба подрібнити на декілька маленьких, підгорнути зі всіх боків залишки і винести на смітник.
Не гружу вас географією – все можна прочитати в звітах ГШ.
І американці, і англійці і навіть Гіркін ? впевненні, що наш наступ іде успішно.
Бережіть себе! Вірте в ЗСУ і все буде Україна!

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Про трудовий спір у господарському судочинстві

Електронні докази це особлива правова матерія, яка легко піддається маніпулюванням.