in , ,

ВРУ ухвалила закон про гарантії медичного обслуговування поліцейських у приватних клініках…

ВРУ ухвалила закон про гарантії медичного обслуговування поліцейських у приватних клініках, але неясно, хто це компенсуватиме.

Зазначеним законом пропонується викласти у новій редакції ч. 10 статті 95 Закону «Про Національну поліцію» і передбачити, що у період дії воєнного стану поліцейським гарантується безоплатне медичне забезпечення в закладах охорони здоров’я будь-якої форми власності.

Проте, є незрозумілим, хто є «замовником» такої гарантії, а відтак і порушується принцип юридичної визначеності щодо ясності та недвозначності викладення правових приписів.

Так, мають бути передбачені механізми компенсації закладам охорони здоров’я приватної форми власності та фізичним особам – підприємцям, які отримали ліцензію на здійснення медичної практики, надання медичного забезпечення поліцейським.

Ініціатором проекту є народний депутат Оксана Дмитрієва.

Слід зазначити, що напередодні повномасштабного вторгнення, у січні 2022 року, набув чинності закон її авторства, за яким українці можуть стати посмертними донорами органів за спрощеною процедурою, і не потрібна їхня прижиттєва нотаріальна згода на трансплантацію (законопроект 5831). Згодом, 12 липня 2023 року, депутатка зареєструвала законопроект 9482, яким пропонується заборонити вилучення органів для трансплантації у військовослужбовців, а також у загиблих від рук правоохоронців.

За публікаціями у ЗМІ.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Вже декілька тисяч громадян евакуйовано до закордонних клінік на лікування або реабілітацію

В ситуацію з блокадою кордону має втрутитися президент Польщі