in ,

ВС залишив без змін вирок щодо сільського голови, який мав намір незаконно передати у приватну власність земельні ділянки

7 липня 2021 року колегія суддів Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду залишила без задоволення касаційну скаргу захисника службової особи. Зазначена особа була визнана винуватою у складанні та видачі завідомо неправдивих офіційних документів, внесенні до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей (ч. 1 ст. 366 КК України), а також у незакінченому замаху на зловживання владою (ч. 3 ст. 15, ч. 2 ст. 364 КК України).

Відповідно до вироку Вищого антикорупційного суду від 26 жовтня 2020 року, залишеного без змін ухвалою Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду від 11 січня 2021 року, сільський голова на Київщині був засуджений до покарання у виді 3 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати відповідні посади строком на 3 роки та до покарання у виді штрафу в розмірі 8,5 тис. грн.

Повний текст постанови ККС ВС у справі № 361/3207/19 (провадження № 51-4753км19) буде проголошено 12 липня 2021 року о 16:00.

Із цією постановою можна буде ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень – https://reyestr.court.gov.ua.

[Показана часть сообщения]  Показать полностью

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Виклад фактичних обставин кримінального правопорушення в обвинувальному акті має значення для реалізації права підозрюваного на захист – ВС

Створюватиметься реєстр заборонених сайтів