in , ,

Викривач повідомляє про факти корупційних правопорушень!

Викривач є особа, яка за наявності обґрунтованих переконань, що інформація є достовірною, повідомляє про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» іншою особою є викривачами.

Особа, яка надає допомогу в запобіганні і протидії корупції (викривач), перебуває під захистом держави. Право на такий захист виникає у зв’язку із повідомлення ним про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» іншими особами. Викривачам надаються гарантії захисту щодо анонімності та нерозголошення інформації щодо них.

Повідомлення про корупцію може бути здійснено працівниками ДПС  без зазначення авторства (анонімно) з використанням будь-якого каналу зв’язку.

Відповідно до Методичних рекомендацій з питань прийняття та розгляду повідомлень про корупцію в органах Державної податкової служби затвердженого наказом ДПС України від 03 вересня 2020 року № 468, повідомлення про корупцію може бути як письмовим, так і усним, подане як окремою особою (індивідуальне), так і групою осіб (колективне).

Анонімне повідомлення про корупцію підлягатиме розгляду, якщо наведена в ньому інформація стосуватиметься конкретної особи та міститиме фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Відповідно до статті 538 Закону України «Про запобігання корупції», викривач не несе юридичної відповідальності за повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», поширення зазначеної у повідомленні інформації, незважаючи на можливе порушення таким повідомленням своїх службових, цивільних, трудових чи інших обов’язків або зобов’язань.

Отримати роз’яснення з питань, що стосуються корупційних правопорушень або повідомити інформацію про факти можливих корупційних правопорушень чи правопорушень пов’язаних з корупцією можливо таким чином:

1. З використанням засобів поштового зв’язку на адресу:  вул. Шолуденка, 33/19, м. Київ, 04116;

2. Повідомити на офіційну електронну адресу Головного управління ДПС у м. Києві kyiv.official@tax.gov.ua;

3. Засобами телекомунікації, безпосередньо до Управління з питань запобігання та виявлення корупції, за телефоном 246-39-56, з понеділка по четвер з 08 до 17 год., п’ятниця: з 08 до 15:45 год. із щоденною перервою з 12 год. до 12:45 год.

4. Повідомити на офіційну електронну адресу Управління з питань запобігання та виявлення корупції kyiv.prev.corr@tax.gov.ua;

5. У письмовому вигляді через працівників Управління з питань запобігання та виявлення корупції.

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

У власності територіальної громади Бучі збережено земельну ділянку площею майже 5 га

Чи може бути комерційною діяльність щодо сплати податків?!