in

Визначено граничну  межу мінімальної суми грошового переказу (5000 грн), яка не підлягає фінансовому моніторингу. 

 

Верховна Рада прийняла Закон України «Про внесення змін до статті 14 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 09.09.2021 р. № 1733-IX.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування. Таке опублікування відбулося 7 жовтня 2021 жовтня у газеті “Голос України”.  А от же Закон набрав чинності з 8 жовтня 2021 року. Відповідно до закону визначено граничну  межу мінімальної суми грошового переказу (5000 грн), яка не підлягає фінансовому моніторингу.

Законом внесено зміни до п. 8 ч. 18 ст. 14 зазначеного  Закону України, якими встановлено  застосування заходів фінансового моніторингу у випадку переказу коштів готівкою в межах України у сумі, що не перевищує 5 тисяч гривень.

Прийняття цього Закону усуває недоліки формулювань законодавства щодо встановлених сумових обмежень у сфері застосування фінансового моніторингу при здійсненні переказу коштів готівкою в межах України.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Інфляція продовжує рухатися вверх. Дещо у вересні подорожчало найбільше

Дмитро Муратов, головред “Нової газети” присвятив свою Нобелівську премію миру всім загиблим журналістам цієї газети