in

Якою буде війна в Україні у 2024 році, – прогноз американського видання CNBC

У 2024 році прорив на лінії фронту й контрнаступ із боку ЗСУ малоймовірний. Росія, тим часом, швидше за все, зосередиться на консолідації території, яку вона вже захопила, особливо на сході України. Інтенсивні бої на лінії фронту продовжаться.

Про це повідомляє американське видання CNBC.

Генерал-лейтенант, колишній заступник командувача Європейського командування ЗС США Стівен Твітті каже, що війна — це непевна справа.

«Росія може виграти війну, або українці можуть виграти війну. І, як ви зараз бачите, якщо ви дійсно замислитеся над цим, що було досягнуто цього року? Дуже мало було досягнуто Росією, і ви можете сказати те ж саме про українців», — сказав Стівен Твітті.

Він додає, що зараз ситуація схожа на глухий кут, не виключено, що конфлікт буде заморожено. На користь рф війна може піти, якщо Україна не отримає необхідної допомоги й техніки. Усі погляди зараз зосереджені на Штати, де скоро пройдуть президентські вибори.

«Якщо вибори в США відбудуться не на користь України, у поєднанні з тим фактом, що ЄС насправді не наближається до плану — його виробництво боєприпасів настільки далеке від того, яким воно мало бути, щоб дати Україні надію вижити й надію на перемогу — це не дуже веселий прогноз на 2024 рік», — заявив аналітик із питань оборони Королівського інституту обʼєднаних служб Сем Кренні-Еванс.

Можливість переговорів аналітики вважають малою, бо президент рф путін не планує зменшувати обертів, а Україна робить ставку на власне виробництво озброєння та мобілізацію.

Тож у підсумку експерти з питань оборони вважають, що базовим сценарієм у 2024 році буде ситуація схожа на нинішню. Інтенсивність бойових дій буде висока, але жодна зі сторін не зможе значно просунутися в територіальних здобутках.

Рейтинг публікації

Written by ysp2008

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Наступного року будуть впроваджені зміни у виплатах та обліку ВПО

З 1 січня 2024 року набуває чинності закон про страхування інвестицій від воєнних ризиків