in

Яким може бути найгірший сценарій взимку, якщо атаки на українську енергетику триватимуть, – ВВС

Якщо ворог продовжить обстрілювати енергетичну інфраструктуру, то за найгіршого сценарію узимку українці будуть змушені проводити без світла та тепла до 20 годин на день.

Про це повідомили в енергетичній компанії ДТЕК, передає BBC.

“Мешканці тримільйонної столиці Києва стикаються з одними з найзначніших нестач електроенергії. Гул генераторів лунає крізь місто, а вночі вулиці часто вкриті темрявою. Сім’ї з маленькими дітьми, які живуть на верхніх поверхах багатоквартирних будинків, залишилися без працюючих ліфтів, тому їм доводиться підніматися десятками сходових прольотів”, – описують журналісти життя у Києві.

Ситуація може погіршитися, оскільки влітку температура підвищиться і люди вмикатимуть кондиціонери.

Олег Стрілка з Державної служби з надзвичайних ситуацій у Сумах розповів BBC, що одним із наслідків тривалих відключень електроенергії є те, що люди вмикають всі електроприлади одночасно, коли елекропостачання відновлювалося, що спричиняло пожежі.

Частково проблема полягає в тому, що українські теплові та гідроелектростанції важко і дорого ремонтувати.

“На ремонт деяких знадобляться роки, а інші можуть ніколи не відновити роботу”, – сказала директорка з комунікацій НЕК “Укренерго” Марія Цатурян.

На думку журналістів видання, якщо росія продовжить атакувати електростанції, найгірший сценарій полягає в тому, що з настанням зими українці можуть проводити до 20 годин на день без електроенергії та опалення.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Прикордонники оцінили ймовірність нападу росіян на Сумщину

Загадкова істота напала на водолаза під час очищення озера на Київщині