in

Загадкова істота напала на водолаза під час очищення озера на Київщині

Дивний інцидент стався під час очищення озера в Броварах 11 червня – водолаза, який брав участь у роботах, атакувала невідома риба. Сила удару була такою, що у нього тріснула маска, а сам він отримав травму ока. Цей випадок став першим за роки чищення водойми, коли риба напала на людину, передає Інформатор.

Як повідомляється у Telegram-каналі “Трибуна — Бровари”, потерпілого було госпіталізовано до медустанови, де йому надали кваліфіковану допомогу.

По словам журналіста Олега Іваненка, організатора щорічних акцій з чищення озера, удар був такої сили, що розбився захисний шолом, а осколки серйозно пошкодили око чоловіка. Потерпілого негайно доставили до лікарні, спочатку в Бровари, а потім до Києва.

Він додав, що хоча в озері “Перемоги” водилися щуки до 13 кг, а також товстолоби, ніхто не очікував, що під час чергового очищення риба (або, можливо, якась невідома істота) нападе на водолаза. Це стало першим подібним випадком за роки екологічних акцій, що викликає чимало питань та припущень щодо природи цієї небезпечної істоти.

Постраждалий водолаз Андрій Тананай, у чоловіка - важка контузія ока.
Постраждалий водолаз Андрій Тананай, у чоловіка – важка контузія ока.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Яким може бути найгірший сценарій взимку, якщо атаки на українську енергетику триватимуть, – ВВС

Хотів розважитися: у Києві судитимуть мешканця Донецької області, який запустив феєрверка