in , ,

Колишній голова Верховного Суду Князєв вийде із СІЗО

Напередодні слідчий суддя ВАКС зменшив заставу Князєву із 20 мільйонів гривень до 18,168 мільйона, а вже сьогодні він зможе вийти із СІЗО.

Центр протидії корупції має сумнів, що заставу внесла родина Князєва, бо всі його статки заарештовані, а захист у грудні казав, що родина підозрюваного може внести максимум 10 мільйонів гривень.

Ще два тижні тому Князєв розлучився з дружиною, з якою був у шлюбі майже 20 років. Дружина пояснила, що фактичні шлюбні відносини з чоловіком припинені з травня 2023 року внаслідок несумісності характерів, різних поглядів на життєві проблеми та шляхи їх вирішення. На розгляді в одному із судів Миколаєва також є позов про поділ спільного майна подружжя.

Нагадаємо, 15 травня 2023 року НАБУ викрило масштабну корупційну схему у Верховному Суді. Радник голови Офісу президента Сергій Лещенко повідомив, що на хабарі 2,7 млн доларів був спійманий Всеволод Князєв. Князєва затримали та повідомили про підозру, а вже 18 травня помістили під варту із можливістю внесення застави у 107 млн грн.

Вже у квітні апеляція зменшила Князєву заставу до 75 млн грн, а в серпні – до 55 млн грн. Судді зменшували заставу екс-голові Верховного Суду до січня 2024 року сім разів.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Вибух у Шевченківському суді Києва: ​ДБР завершило розслідування

В Україну завезли вакцину від грипу: хто і де може зробити безоплатне щеплення