in ,

За перші 6 днів зареєстрували 322 угоди з продажу земель

Відкриття ринку землі: За перші 6 днів зареєстрували 322 угоди – прем’єр

 

ФОТО: МІНАГРОПОЛІТИКИ

За перші 6 днів з часу відкриття ринку землі було зареєстровано 322 угоди на земельні ділянки, щодо яких раніше діяв мораторій.

Про це під час засідання уряду повідомив прем’єр Денис Шмигаль.

“Запуск ринку землі – без перебільшення одне з найбільших досягнень за роки незалежності Українці стали справжніми господарями своєї землі, адже відтепер можуть не просто нею володіти, а й за бажанням вільно розпоряджатись.

Ринок землі запущено, угоди із землею сільгосппризначення укладаються прозоро та згідно із встановлених процедур”, – сказав Шмигаль, відкриваючи засідання.

За його словами, за перші 6 днів з часу відкриття ринку було зареєстровано 322 угоди на земельні ділянки, щодо яких раніше діяв мораторій.

“Міфи щодо масового розпродажу земель та вивезення українського чорнозему за кордон залишились лише міфами”, – додав голова уряду.

Нагадаємо:

З 1 липня 2021 року громадяни України можуть легально купувати і продавати землю сільськогосподарського призначення. За публікаціями у ЗМІ.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

ВС залишив без змін судові рішення щодо колишнього прокурора ГПУ, засудженого за пропозицію неправомірної вигоди

Виклад фактичних обставин кримінального правопорушення в обвинувальному акті має значення для реалізації права підозрюваного на захист – ВС