in ,

Завод Більшовик нарешті будуть продавати.

Кабінет міністрів затвердив умови продажу державного пакета акцій (100% статутного капіталу) АТ “Перший київський машинобудівний завод” (завод “Більшовик”) в Києві на аукціоні зі стартовою ціною в 1,389 млрд грн.

Про це йдеться розпорядженні уряду № 1022-р від 1 вересня 2021 року, опублікованому на Урядовому порталі.

Відповідно до документа, державний пакет складається з 44 579 720 акцій, що становить 100% статутного капіталу товариства, номінальною вартістю 11 144 930 гривень.

Уряд доручив Фонду держмайна:

  1. провести в установленому порядку аукціон з умовами, на якому здійснюється продаж державного пакета акцій товариства з урахуванням положень цього розпорядження;
  2. установити контроль за виконанням покупцем умов договору купівлі-продажу державного пакета акцій товариства відповідно до вимог статті 27 ЗУ “Про приватизацію державного і комунального майна”;
  3. інформувати щороку Кабінет Міністрів України про виконання покупцем умов договору купівлі-продажу державного пакета акцій товариства.

“1 вересня 2021 р. починається новий етап в історії цього непересічного об’єкта – заводу “Більшовик”. Кабінет Міністрів України ухвалив умови його приватизації.

Як-то кажуть, тепер справа за малим (не дуже) – знайти разом з представником Big-4, KPMG Україна, інвесторів для цього активу”, – написав у Facebook голова Фонду держмайна Дмитро Сенниченко.

“Стартова ціна підприємства – 1,39 млрд грн. Досвід попередніх конкурсів, які проводив ФДМУ, дозволяє впевнено прогнозувати, що на фінальному табло ми побачимо значно більшу цифру”, – додав він.

За його словами, дату аукціону комісія визначить найближчими днями.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Марія Шукшина розсердила Кремль

Все про адміністративні стягнення