in , , , ,

Збройні сили України починають реальний перехід на стандарти НАТО.

Збройні сили України починають реальний перехід на стандарти НАТО, про що недавно ще навіть не йшло мови.

Про це заявив глава МЗС Дмитро Кулеба: “…ми перейшли в абсолютно нову фазу, про яку навіть два місяці тому ніхто не замислювався, не мріяв. Йдеться про переведення Збройних сил України на натівську зброю, на натівські стандарти зброї, військових споряджень, логістики, доставки. І це вже відбувається”, – сказав Кулеба.

Міністр також розповів, що президент Володимир Зеленський зміг переконати Джо Байдена в тому що настав час це зробити. “І до нас поїхали спочатку гаубиці, але це лише початок, до нас поїде набагато більше. Це – історичний момент” – додав Кулеба.

Як повідомлялося раніше, днями мали розпочатись навчання щодо використання 155-мм гаубиць, переданих США.

Минулого тижня президент США Джо Байден оголосив про додаткову військову допомогу Україні у розмірі 800 мільйонів доларів, включивши до неї важку артилерію напередодні ширшого наступу Росії на сході України.

Наразі Сполучені Штати відправили чотири партії озброєнь у рамках нового пакету.

Нагадаємо, міністр оборони Німеччини Крістіна Ламбрехт оголосили про дозвіл продавати Києву зенітні самохідні установки Gepard та навчати українських військових на німецькій території.

За повідомленнями у ЗМІ

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading…

0

Зареєстровано  законопроекти, які допоможуть українській судовій системі ефективніше виконувати свої функції в умовах воєнного чи надзвичайного станів.

Малий бізнес поступово відновлюється!