in ,

Знайдено повішеним керівника організації «Білоруського дому» Виталія Шишова.

В Києві знайдено повішеним керівника організації «Білоруського дому» Виталія Шишова. Його тіло виявили на дереві в лісосмузі Святошинского району. Поряд валявся його мобильник.
Організація допомогала опозиціонерам режиму Лукашенка, надавала політичним біженцям юридичні консультації, сприяла з пошуком роботи і житла. Віталій Шишов був особистим ворогом диктатора. Як стало відомо Шишов вийшов на пробіжку і не повернувся. Він скаржився, що останнім часом помічав за собою сліжку.
ОТже сталася трагедія, яка потребує професійного розслідування, участі украінських правоохоронних органів. Адже на нашій сувереній територіі вільно себе почувають спецслужби краіни- агресора або їх філії.
Режим Лукашенко викрав іноземний літак, що летів над територією Белорусі, то без сумніву, полюванні за опозицією відбуватиметься і на території інших держав; він не зупиниться ні перед чим.
Украінським спецслужбам варто , безумовно, зосередитися на своіх ключових функціях- контррозвідці і протидіі гібридним загрозам.
Родині Віталія Шишова найщиріші співчуття.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading…

0

Про Перший Книжковий Арт Фестиваль – Kyiv Book Art Fest (KyivBAF 2021).

За яких умов адвокат має право представляти неповнолітню особу в суді без згоди батьків – КЦС ВС