in , , ,

Англія має бажання конфіскувати особняки російських злодіїв

Вона стане прямим наслідком законопроекту “Про кримінальні фінанси”, внесеного днями до британського парламенту.

 Як кажуть самі британці, новий закон є найяскравішим прикладом суспільного консенсусу: незважаючи на багатовікові традиції поваги до приватної власності, у британському суспільстві назрів переломний момент, коли респектабельні джентльмени більше не можуть бути сусідами російських бандитів.

Всю власність іноземних корумпованих (а інших у Росії не буває) чиновників та нерухомість, куплену на капітали кримінального походження, вилучатимуть у дохід британської корони.

– Це рішення назріло вже дуже давно, і уряд просто не міг не реагувати на запит суспільства, – прокоментував журналістам новий британський закон доцент російської Вищої школи економіки Павло Толстих. – У світі лише кілька відомих центрів, де багаті та надбагаті люди знаходили “тиху гавань” для своїх кримінальних капіталів. Насамперед, це Лондон, а також князівства Монако та Ліхтенштейн.

Після панамського офшорного скандалу, а також виходу на телеканалі ВВС документального фільму про те, як у Лондоні російські масово відмивають бандитські гроші, політикам нічого не залишалося, окрім як підіграти громадську думку. Думаю, що на практиці закон буде реалізований дуже просто: власників дорогої нерухомості змусять розкрити джерела фінансування своїх покупок.

Якщо власники особняків не зможуть аргументовано та документально довести британській владі повну легальність та прозорість своїх заробітків – ці особняки будуть конфісковані.

Як розповіла журналістам влада Лондона, перевірки походження грошей, на які купувалася дорога нерухомість у британській столиці, вони готові почати вже зараз.

Насамперед перевірятимуть особняки вихідців із Росії, країн Центральної Азії, Китаю та арабських держав. Питання у ревізорів виникнуть до будь-якої нерухомості іноземців вартістю понад 30 тисяч фунтів стерлінгів.

До речі, сьогодні вже понад 7% нерухомості Лондона належить іноземним громадянам. Більшість її зосереджено в центральній частині міста, де особняки непристойні.

Наприклад, найбільший путінський злодій та його особистий гаманець Роман Абрамович кілька років тому купив знаменитий чотириповерховий будинок Lindsey House у центрі Лондона, вартість якого становила 150 мільйонів доларів.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Визначення дати чергових парламентських виборів продиктоване бажанням влади вийти за межі своїх повноважень.

Деякі деталі “Про Державний бюджет України на 2022 рік”. За нього проголосували 268 народних обранців, ще близько 100 осіб новий держбюджет так чи інакше не підтримали.