in , ,

Через загибель киян біля закритого укриття вручена підозра чиновнику столичного главку безпеки

Загибель киян через закрите укриття: Підозру вручили начальнику столичного департаменту безпеки
Фото: ГУНП в Києві

Слідчі Головного управління поліції в Києві спільно зі співробітниками департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції повідомили про підозру директору департамента муніципальної безпеки Київміськадміністрації Роману Ткачуку.

Як повідомляють столична поліція та прокуратура, в рамках справи про загибель 1 червня людей через зачинене укриття чиновнику інкримінують вчинення злочину, передбаченого ч. 2 статті 367 Кримінального кодексу (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки). Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Так, фігурант обвинувачення упродовж всього часу перебування на посаді з 2018 року не визначив реальні потреби фонду захисних споруд цивільного захисту на території Києва, не надав жодних пропозицій щодо формування бюджету міста з цього питання, не організував роботу з виконання вимог законодавства щодо створення, використання, утримання та реконструкції фонду захисних споруд, а також не забезпечив дієвий контроль за їх утриманням та станом готовності.

Крім того, посадовець не вжив жодних заходів реагування на наказ департаменту освіти і науки КМДА від 31 серпня 2022 року, на підставі якого до захисних споруд цивільного захисту, розташованих у закладах освіти, не допускалися особи, які не є здобувачами освіти та працівниками таких закладів.

“Під час комендантської години, тобто в нічний час доби, коли оповіщення населення про загрозу повітряної атаки та самі ракетні обстріли відбуваються найчастіше, вказані укриття були зачиненими, що ставило під загрозу життя та здоров’я громадян”, – кажуть в поліції.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

ВИСНОВОК КАСАЦІЙНОГО ЦИВІЛЬНОГО СУДУ У СКЛАДІ ВЕРХОВНОГО СУДУ, ЯКИЙ НІВЕЛЮЄ МЕТУ ЗАОЧНОГО РОЗГЛЯДУ СПРАВИ

Заява юридичного факультету НАУКМА щодо з’їзду представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ