in , , ,

Чотири підозри за продаж корпусу заводу «Арсенал»

На місці державного заводу незаконно звели елітний будинок.

Директору казенного підприємства спеціального приладобудування «Арсенал», екс-директору ТОВ «Марс Девелопмент», а також колишньому першому заступнику генерального директора Національного космічного агентства України та ексзаступнику голови Фонду держмайна України було повідомлено про підозри в незаконній приватизації державного майна у 2011 році. Йдеться про корпус № 3-А заводу на вул. Московській, 8 у Печерському районі Києва. Як свідчать дані Єдиного держреєстру судових рішень, у липні та жовтні 2021 року до підозр додалися ще дві статті – службове підроблення та зловживання владою, пишуть «Наші гроші». Відомо, що директору «Арсеналу» обрано запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 681 тис. грн, керівнику «Марс Девелопмент» – аналогічний, але розмір застави менший, – 228 тисяч.

Слідство встановило, що достовірно знаючи про заборону приватизації майна, заступник голови ФДМУ і виконувач обов’язків гендиректора НКАУ погодили продаж корпусу № 3-А «Арсеналу» на аукціоні. При цьому погодження прем’єра чи першого віце-прем’єра отримано не було.

За даними слідства, у КП СПБ «Арсенал» все наявне майно перебувало виключно на праві оперативного управління. Воно мало загальнодержавне значення та не підлягало приватизації/відчуженню в будь-який спосіб.

За цими фактами слідчими центрального апарату Державного бюро розслідувань відкрито кримінальне провадження (№ 62021170010000177).

Процесуальне керівництво забезпечується прокурорами Офісу генерального прокурора.

У відчуженні майна «Арсеналу» слідство звинувачує службових осіб держпідприємства та колишнє керівництво Державного космічного агентства.

Джерело: ЮВУ

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading…

0

У столиці пройшов форум з кримінального права та процесу — 11-th Kyiv Criminal Law Forum.

Голова ВС відреагував на критичні заяви з ОП та РНБО про українські суди