in ,

Глава МЗС повідомив, коли Україна сяде за стіл переговорів з росією

Україна не вестиме переговори з росією, допоки не відчуватиме себе набагато сильнішою на полі бою. А США та західні союзники мають надавати військову допомогу Україні, щоб потім не зупиняти росію в інших частинах світу.

Про це в інтерв’ю ABC News розповів міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, – передає Укрінформ.

Кулеба заявив, що збільшення грошової допомоги для України потенційно допоможе уникнути прямої конфронтації між НАТО і росією, в яку будуть змушені втрутитися американські війська.

«Якою б не була ціна підтримки України зараз, ціна виправлення безладу в світі, якщо Україна програє, буде набагато, набагато вищою. Якщо Захід не в змозі зупинити росію в Україні, то кого ще він може зупинити в інших частинах світу?» – сказав він.

Міністр також виключив будь-які переговори з режимом путіна доти, доки Україна не опиниться в набагато сильнішій позиції на полі бою. Він визнав, що російські військові «засвоїли свої уроки» і тепер «набагато краще пристосовані до цієї війни», але передбачив «більше поразок» для росії цього року. Також Кулеба запевнив, що Україна ніколи не здасться росії.

«Навіть якщо у нас закінчиться зброя, ми будемо воювати лопатами, тому що на кону для України стоїть існування цієї нації», – заявив дипломат.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Засуджені звертаються по допомогу не лише щодо кримінальних справ, за які відбувають покарання, а й вирішують інші життєві питання

У Києві повністю згоріла маршрутка (фото)