in ,

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук розпорядився утворити Науково-консультативну раду при Голові Верховної Ради України

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук підписав Розпорядження №502 про Науково-консультативну раду при Голові Верховної Ради України.

«До неї увійдуть майже 90 фахових, авторитетних науковців і практиків у сфері права. Академіки, члени-кореспонденти, доктори наук, професори, кандидати наук допомагатимуть у розробці важливих законопроєктів. Також вони напрацьовуватимуть концепцію розвитку законодавства та його галузей, займатимуться кодифікацією, моніторингом за результатами нашої законодавчої діяльності», – розповів Руслан Стефанчук.

Голова Верховної Ради висловив сподівання, що утворення Науково-консультативної ради сприятиме підвищенню якості законодавства та, в результаті, відновленню суспільної довіри до законодавчої влади. «Забезпечення належної якості законодавства має стати пріоритетом для Парламенту України. Нехай 2022 рік буде щедрим на якісне законодавство», – додав він.

Джерело: Секретаріат Голови Верховної Ради України

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading…

0

КАС ВС визнав законними рішення Київміськради щодо повернення статусу зеленої зони парку Протасів Яр

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики надав узагальнюючу відповідь на звернення платників податку щодо найбільш поширених питань