in ,

Гройсман анонсував скорочення районів в Україні

Продовження реформи децентралізації в Україні передбачає укрупнення районів, щоб до 2020 року їх кількість скоротилася до 100.

Про це під час Форуму місцевого самоврядування заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. «Нам необхідно сформувати нові спроможні райони, тому що ми розуміємо проблематику, коли створюються громади, а райони є різними за кількістю, за можливостями. Однозначно нам необхідно буде проводити укрупнення районів. І це є нормальним і незворотнім шляхом», — сказав він.

За словами прем’єра, зменшення кількості районів викликане необхідністю створити фінансово сильні адміністративні одиниці. «Повірте, це не питання кількості, це питання якості та спроможності. Краще мати 100 районів, які будуть з якісними повноваженнями, з якісними фінансовими можливостями, які адекватно сприйматимуть запити громадян і виконуватимуть ці завдання», — зазначив В. Гройсман.

Прем’єр додав, що нова територіальна основа, яка має сформуватися в Україні до 2020 року, передбачає не лише укрупнення районів, а й створення загалом 1600–1800 спроможних об’єднаних територіальних громад.

Джерело: LB.ua

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Тиждень права покликаний підвищити правову обізнаність українців

З нового року в Україні введуть новий вид соцдопомоги