in

З нового року в Україні введуть новий вид соцдопомоги

Для осіб, які доглядають за дітьми з тяжкими захворюваннями, але ще не мають групи інвалідності, з 1 січня 2019 року буде виплачуватися соціальна допомога, інформує UkrMedia.

Про це сказав міністр соціальної політики Андрій Рева, виступаючи на засіданні уряду. «З 1 січня 2019 року вводиться новий вид соціальної допомоги для осіб, які доглядають за дітьми, хворими важкими захворюваннями, але яким ще не встановлена інвалідність», — сказав А. Рева.

Він уточнив, що відповідний закон був прийнятий з ініціативи ряду народних депутатів, і Міністерство соціальної політики його повністю реалізує. «Урядом на минулому засіданні затверджено порядок надання такої допомоги. Це ще один важливий крок при підтримці державою сімей, яким це найбільше потрібно», — підкреслив міністр соціальної політики.

У той же час він зауважив, що «в наступному році прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, підвищується на 9,4% та становитиме з грудня наступного року 1638 грн в місяць».

Відповідно, зазначив А. Рева, зростатимуть розміри державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.

Джерело: ЛІГА.net

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Гройсман анонсував скорочення районів в Україні

Куди поділася земля зниклих домогосподарств