in , ,

КАС ВС продовжив розгляд справи щодо оскарження Указу Президента України № 64/2021 про застосування санкцій

12 жовтня 2021 року Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду продовжив розгляд справи № 9901/80/21 за позовом Наталії Лавренюк, у якому оскаржено Указ Президента України від 19 лютого 2021 року № 64/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 19 лютого 2021 року “Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”» у частині застосування цих санкцій до позивачки.

У ході судового засідання суддя-доповідач поінформував, що до суду надійшли висновки членів Науково-консультативної ради при Верховному Суді щодо застосування окремих положень Закону України «Про санкції».

Колегія суддів продовжила заслуховувати пояснення представників сторін у справі щодо питань, які стосуються предмета позову.

Суд також перейшов до дослідження документів справи, які не містять охоронюваної законом інформації.

У судовому засіданні оголошено перерву. Розгляд справи буде продовжено 30 листопада 2021 року о 09:30.

Детальніше із судовими рішеннями Верховного Суду у справі № 9901/80/21 можна ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень – https://reyestr.court.gov.ua/.

За станом розгляду справи можна стежити в розділі «Стан розгляду справ» на офіційному вебсайті Верховного Суду – https://court.gov.ua/fair/sud9921/.

 

[Показана часть сообщения]  Показать полностью

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading…

0

Уточнюється дія Закону України «Про захист прав споживачів». До Верховної Ради Кабміном подано законопроект № 6134, яким пропонується переписати вказаний закон.

Українці отримали найбільшу кількість дозволів на проживання в Польщі