in ,

Уточнюється дія Закону України «Про захист прав споживачів». До Верховної Ради Кабміном подано законопроект № 6134, яким пропонується переписати вказаний закон.

Уточнюється дія Закону України «Про захист прав споживачів». Так, до Верховної Ради Кабміном подано законопроект № 6134, яким пропонується повністю переписати вказаний закон.

Зокрема, з-під сфери дії Закону «Про захист прав споживачів» пропонується вивести медичні та соціальні послуги. До того ж закон не буде поширюватися на операції, які підлягають нотаріальному посвідченню та / або державній реєстрації відповідно до законодавства. Йдеться про надання адміністративних послуг,  будівництво нових будинків, значне переобладнання існуючих будівель, оренду житлових приміщень та ін.

Нагадаємо, що медична послуга – це послуга, що надається пацієнту установою охорони здоров’я або фізичною особою – підприємцем, зареєстрованим і одержали в установленому законом порядку ліцензію на здійснення господарської діяльності з медичної практики, і яка оплачується її замовником. Замовником послуги з медичного обслуговування населення можуть бути держава, органи місцевого самоврядування, юридичні та фізичні особи, в тому числі пацієнт.

Під медичні послуги підпадає і косметологія, і стоматологія, і всілякі приватні клініки.

На даний момент закон про захист прав споживачів також їх дисциплінує.

Адже, як раніше писали ЗМІ,  навіть якщо співробітник салону краси заподіяв шкоди вашому здоров’ю, домогтися перевірки закладу в українських реаліях майже неможливо.

У зв’язку з чим Міністр економики Любченко вирішив «звільнити» медичні та соціальні послуги від того, щоб вони загалом дотримувалися закону про захист прав споживачів.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Щотижневі правові новини

КАС ВС продовжив розгляд справи щодо оскарження Указу Президента України № 64/2021 про застосування санкцій