in

Коли електронні «лікарняні» повністю замінять паперові?

В Україні запустять електронний реєстр «лікарняних». Відповідне рішення про Електронний реєстр листків непрацездатності 28 листопада ухвалив уряд.

Щороку, за інформацією МОЗ, в Україні видають до 5,5 мільйонів «лікарняних». За планами відомства, у 2019 році електронні «лікарняні» повністю замінять паперові. Пацієнт буде так само отримувати лікарняний у лікаря.

МОЗ пояснює, що так лікар більше не витрачатиме час на зайву паперову роботу, а зможе зосередитись здоров’ї пацієнтів. А хворі не бігатимуть кабінетами і не збиратимуть печатки на «лікарняному». До 1 лютого мають сформувати положення про цей реєстр.

У МОЗ створили робочу групу, яка має погодити деталі роботи системи. У неї увійшли представники МОЗ, Мінсоцполітики, Фонду соцстрахування, Пенсійного фонду, Нацслужби здоров’я, ДП «Електронне здоров’я», представники Федерацій профсоюзів і роботодавців, представники урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції».

Електронний реєстр листків непрацездатності діятиме на базі Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Джерело: УП

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Підводні камені оформлення «генеральної довіреності» на авто

Як українцям платитимуть субсидії в 2019 році?